Про Обухівське енергоремонтне підприємство. Приватне акціонерне товариство «ЕРА»

 

Основний вид діяльності нашого підприємства – це надання послуг з ремонту електрообладнання, трансформаторів, електромагнітів, а також проектування, виконання електромонтажних робіт, електротехнічні випробування до 35кВ.

Ми раді презентувати Вам наше підприємство ПрАТ «Ера», в якому Ви знайдете надійного партнера, готового прийти на допомогу, повернути до роботи згорівший електродвигун, трансформатор, вантажопідйомний електромагніт.

Ми успішно працюємо в даній сфері з 1988 року і на сьогоднішній день наше енергоремонтне підприємство одне з найпотужніших підприємств в цій галузі. Ми виконуємо не лише заміну обмоток статора, а проводимо ремонт всієї електромашини, після чого вона відповідає сертифікатам завода виробника.

Термін виконання замовлень – до 30 календарних днів.

 

Термін гарантії на відремонтоване електрообладнання складає 12 місяців.

За домовленістю можлива доставка власним транспортом.

Основні складові успішної роботи нашого підприємства це – помірна ціна, висока якість та дотримання термінів виконання робіт.

 ПрАТ «Ера» має свою виробничу базу, що містить наступні дільниці:

  • Цех по ремонту електродвигунів.
  • Цех по ремонту силових трансформаторів
  • Цех по ремонту вантажо-підйомних електромагнітів.
  • Ремонтно-механічна дільниця
  • Складські приміщення: склад матеріалів та склад готової продукції.

Виробнича база оснащена всім необхідним технологічним обладнанням для виконання робіт з капітального ремонту електродвигунів, трансформаторів та іншого обладнання, контрольно-вимірювальними приладами та сертифікованою лабораторією для міжопераційних та післяремонтних випробувань відповідно до вимог нормативної документації. Після проведення ремонту двигуни, трансформатори, насоси фарбуються емаллю. 

Ремонтно-механічна дільниця підприємства виконує токарні, фрезерувальні роботи, виготовлює оснащення для основного виробництва.

На всіх дільницях змонтовані підйомно-транспортні засоби, підприємство оснащене автонавантажувачами.

Ціна ремонтних робіт визначається після доставки електрообладнання в ремонт, проведення дефектовки та складання калькуляцій вартості проведення робіт.

Для зручності замовників ми також здійснюєм отримання і відправлення замовлення по території України з максимальною економією коштів використовуючи попутний автотранспорт, користуючись послугами спеціалізованих перевізників таких як «Автолюкс», «Нова почта», «Делівері», «Інтайм» та інше.

Очолює підприємство ПрАТ «Ера», Назаренко Руслан Володимирович.